Napsali o nás

Ing. Michal Horálek


Hodnocení je velmi jednoduché... Kuba je nadšený a spokojený, rád chodí do školy a nerad ze školy. Co dodat. Za mne.....strašně děkuji všem, kdo se o to každý den zaslouží.

REAKCE RODIČŮ NA ONLINE VÝUKU

V ZÁLOŽCE VÝUKA ONLINE

Monika Jurtinová


Co se týče zhodnocení školní docházky - mojí prioritou je zajistit co nejlepší vzdělání, protože investice do něho je tím , kromě obligatorních záležitostí, nejlepším, co může rodič dítěti poskytnout. A za zásadní pokládám další studium na osmiletém gymnáziu, protože jedině zde je zajištěna úroveň vzdělávání nutná k přijetí na vysokou školu. V tomto ohledu vaše škola splňuje všechny mé požadavky. Velmi dobrou devízou vaší školy je rozšířená výuka angličtiny, neboť je to světový jazyk číslo jedna a její znalost je velkou výhodou. Mohu sama potvrdit, že syn nemá problém se v zahraničí s kýmkoli domluvit, nedělá mu problém sledovat pořady v původním znění. Dále kvituji s povděkem rodinnou atmosféru školy, která nejlépe vyhovuje synovu naturelu. Takže školu všude doporučuji:-)

Veronika Šturcová Kaliská

Vážená pani učiteľka,

nemôžeme zhodnotiť priebeh celých dvoch rokov, ale aspoň ten kúsok.

Chceli by sme sa Vám poďakovať za Váš prístup a ochotu prispôsobiť sa novému žiakovi, ktorý Vám v triede "pristál" tri mesiace pred koncom školského roku.

Viem, že Oliver je dieťa viac ako živé a jeho zapadnutie do nového prostredia po predchádzajúcom obdobi nie je úplne hladké. Mám obrovskú radosť keď vidím aká pozitívna zmena u neho nastala. V jeho prístupe ku škole, k povinnostiam a k učeniu samotnému. Skrátka do školy chodí veľmi rád, baví ho učenie a našiel si veľa nových kamarátov. Cíti sa s Vami dobre. Po našom poslednom rozhovore ma veľmi mrzelo že jeho chovanie nie je zďaleka také, aké by malo byť, hoci som už bola presvedčená že sa "skľudnil". Neberieme to na ľahkú váhu, dôkladne sme si to s manželom s Oliverom vysvetlili (to je slabé slovo, k slovu som ho pustila až doma) a odvtedy tvrdí že sa snaží a chová sa tak ako sa patrí a najmä že neruší vyučovanie. Keby to tak nebolo, dajte nám prosím vedieť. Pracujeme s ním doma, snaží sa a myslím si že jeho sústredenie sa zlepšuje. Ako je to v škole?

Každopádne sme my ako rodičia aj Oli šťastní že sme zvolili Vašu školu a môžem Vám povedať že sa to absolútne nedá porovnať. A Valentínka sa do školy veľmi teší. 

Ďakujeme za všetko, prajeme Vám aj všetkým deťom krásne a dobrodružné prázdniny a tešíme sa na ďalší školský rok!

Renata Flígrová

Dobrý den Simono,

Baruška by si přála, aby byla škola až do deváté třídy a učila jste ji i nadále Vy, takže asi nejhezčí důkaz její spokojensoti :-).

Z mé a manželovy strany také velká spokojenost, musím upřímně říct, že letošní rok je velmi pohodový a klidný. Podařilo se Vám udržet hezkou atmosféru ve třídě i přes nerovnováhu v pohlaví a moje obavy, zda se tam bude Barča dobře cítit, se rychle rozplynuly.

Barča měla pouze jednu připomínku, zda by mohla v rámci hodin dostávat těžší příklady/úlohy pokud má již hotovo.

Každopádně se přimlouvám za přidání učiva nad rámec základních osnov, pokud bude mít hotovo a dávat ji výzvy těžším zadáním.

Velmi se mi líbí Vaše výpravy za poznáním mimo školu, určitě budeme rádi, když s tím budete pokračovat i nadále.

Také velmi pozitivně hodnotím perfektní komunikaci s rodiči.

Děkuji za Vaše úsilí a perfektní práci s dětmi a těšíme se na příští školní roky :-)


Sylva Nováková, Jiří Freund

Dobry den,take bychom Vam radi poprali hezke Vanoce. A jen to dobre v novem roce.
Mam za to, ze neni v poradku, jen tak prejit vanocni besidku. Byla mimoradna, uzasna, dojemna. Jsme moc radi, ze jsme u toho mohli byt. Dekujeme.

Vlaďka Kovářová

Dobrý den, Jano!

Chtěla bych Vám moc poděkovat za uplynulý školní rok. Otíkovo Smartbook hovoří za vše :) Jste pro Otíka uznávaná autorita, ale i kamarád, a pro nás rodiče velmi dobrý partner. Jakékoliv připomínky nebo žádosti, které jsme k výuce měli, jste svědomitě a hned plnila.

Líbilo se nám, že děti využívaly MHD na školní výlety, besedy na různá témata konané ve škole a projektová rána. Ta Otíka velmi bavila.

Přeji Vám pěkné léto, načerpejte energii ať můžete v září pokračovat ve skvěle odváděné práci.

Vlaďka Bordier

Rado,

jen, kdyz uz vas mam "na drate" , ted jsme byli s Thomasem na pohovoru s reditelem Fr.Lycea a ukazali nam mj.jak Emma napsala testy - umistila se na 2.miste z 25 zadatelu (celkem berou 14 deti), takze jsme strasne hrdi rodice a znovu moc a moc dekujeme, protoze velky podil na tom mate i Vy a Jana 


Lucia Magdziak

Paní ředitelko,
já ještě teď večer sedám k emailu, protože bych Vám chtěla pogratulovat za výbornou práci...besídka byla moc krásná, emotivní a bylo za ní vidět spousta práce a určitě i trpělivosti...:)

Lucia Magdziak

Vážená paní ředitelko,
chtěla bych Vám a pedagogům moc poděkovat za organizaci a průběh Darrčových narozenin. Říkal, že to bylo "boží" a že si to moc užil.
Fotky jsou taky skvělé...:)


Jana Bujňáková

o Vánoční besídce a jarmarku

Aj my velmi dakujeme, bolo to velmi prijemne a vazime si co pre deti robite 👍👍👍

Lenka Jansová

FOD Klokánek

Dobrý den, celkový výtěžek z Vánoční besídky od Vás je úžasných 17. 040,- Kč, strašně moc za to děkuji....je to opravdu velká částka, ani jsem s takto velkou částkou nepočítala. Máme opravdu ohromnou radost :-). Ještě jednou děkuji Vám i všem rodičům a zúčastněným Lenka Jansová a děti z Klokánku

Jana Bujňáková

Vidime kolko energie vkladate do skoly a deti. Malinko som sa bala novo zalozenej skoly... ale zvladate to skvele 👏👏👏 klobuk dolu...Musite tam byt naozaj skvely tim, bez toho by to takto nemohlo fungovat.. sirim naokolo len tie najlepsie referencie, a verte, je o Vas zaujem, pracujem v Hostiviciach u developera, mam klientov a som strasne rada, ze Vas mozem iba doporučit.